Kdo jsem

Ahoj všem,

jmenuji se Martina, mám ráda cestování a v poslední letech jsem si našla vztah také k minimalismu a zero waste. Právě teď čtete můj blog s názvem Cestování beze stop.

Jsem vdaná, můj manžel je cizinec. S manželem bydlíme ve městě kousek za Prahou.
Ve volných chvílích se věnuji psaní článků, korekturám textů nebo překladům.

cestování mě mamka vedla už odmala, ale velký zlom pro mě nastal při studiu na vysoké škole. Díky studiu jsem se vydala na semestrální pobyt do Bulharska přes erasmus+. Poznala jsem se tam i s mým milým (ale o tom zase někdy jindy). Od té doby jsem se snažila ve volných chvílích cestovat a poznávat nové místa. Během studia se jednalo hlavně o výlety lowcost, teď už máme budget o něco vyšší.

zero waste a minimalismu jsem se dostala díky cestování a poznávání nových lidí. Náhodní cestovatelé nám mnohdy mohou předat více, než samotná cesta. A ono cestovat s obřími loďáky není ideální. Dost jsem si o této tématice přečetla v odborné literatuře, dostala jsem se i k několik zajímavým studiím, dokumetům a článkům, ale nejvíce mě určitě inspirovala Marie Kondo. Snažím se nacházet alternativy udržitelného životního stylu, přírodní kosmetiku a kvalitní potraviny. Dávám přednopt kvalitě nad kvantitou.

Zero waste, minimalismus a cestování jdou krásně ruku v ruce, proto mým heslem je Cestování beze stop.

Články, které jsem napsala v rámci spolupráce pro jiné weby:

Během mého působení v online světě mě oslovilo pár webů a blogerek k rozhovoru:

 

V případě nějakého dotazu či nabídky spolupráce mě kontaktujte na e-mailu info@martina-kosar.cz

 

Mějte hezký den,
Martina Koşar